ONAS

Skoro czytacie te słowa, z pewnością poszukujecie osób, które pomogą Wam zatrzymać i zachować wspomnienia najpiękniejszych chwil, nie tylko w pamięci, ale w postaci filmu czy fotografii. Trafiliście doskonale, gdyż jesteśmy tutaj po to, aby pomóc Wam spełnić marzenie o najlepszej pamiątce z wyjątkowego dnia Waszego ślubu.

logo zankyou

W czerwcu 2016 roku wygraliśmy konkurs na najlepszy teledysk ślubny. Plebiscyt został zorganizowany przez ceniony branżowy magazyn – Zankyou. Nagroda jest wynikiem głosowania czytelników portalu, co sprawia, że jest ona dla nas szczególnie cenna, ponieważ została przyznana bezpośrednio przez odbiorców naszych prac. Natomiast w lipcu 2016 roku znaleźliśmy się w gronie laureatów międzynarodowego konkursu ZIWA czyli „Zankyou International Wedding Awards” w kategorii: „Najlepszy kamerzysta ślubny”. Zostaliśmy uhonorowani przez międzynarodowe jury, składające się z najlepszych specjalistów ślubnych: dostawców, blogerów, ale także samych narzeczonych.

PL-ziwa2016-badge

Niezwykle cieszy nas uznanie fachowców, ale nie zapominamy o tym, że pracujemy przede wszystkim dla Was. To Wasza radość jest dla nas wyznacznikiem dobrze wykonanego zadania. Zapewniamy, że do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Zależy nam na tym aby Was poznać i tym samym jak najlepiej zrozumieć Wasze oczekiwania. Każdy nasz film jest inny i każdy album znacząco różni się od pozostałych. Łączy je to, że opowiadają równie piękne, choć zupełnie odrębne historie o miłości.

logo-kwadrat-primephoto