fbpx

poznajcie nas – PRIMEPHOTO

Fotografie ślubne to historie o miłości. Nasączone emocjami i wzruszeniami, opowiadają o  najpiękniejszych momentach w życiu.
Wyjątkowe chwile zasługują na wyjątkowe zdjęcia. Dlatego my, za pomocą fotografii i filmu, pomagamy – najlepiej jak potrafimy, utrwalić te wpomnienia na długie lata. Lubimy fotografować śluby i jesteśmy przekonami, że WARTO OBRAZOWAĆ MIŁOŚĆ, bo jest ona najpiękniejszą i najważniejszą rzeczą jaka nas w życiu spotyka. Fotografią i filmem zajmujemy się od ponad 10 lat, a za nasze produkcje niejednokrotnie otrzymywaliśmy wyróżnienia i nagrody. Niezwykle cieszy nas uznanie fachowców, ale nie zapominamy o tym, że pracujemy przede wszystkim dla Was. To Wasza radość jest dla nas wyznacznikiem dobrze wykonanego zadania. Podstawą naszej pracy jest indywidualne podejście do Klienta.
Zależy nam na tym, aby Was poznać i tym samym jak najlepiej zrozumieć Wasze oczekiwania i preferencje. Każdy nasz film jest inny i każdy reportaż fotograficzny znacząco różni się od pozostałych. Łączy je to, że opowiadają równie piękne, choć zupełnie odrębne historie o miłości. W fotografii staramy się wyłapywać prawdziwe przeżycia, wzruszenia, znaczące gesty i emocje. Lubimy kadry naturalne, bez sztuczności. Skupiając się na emocjach, radości, wzajemych relacjach, zatrzymujemy w fotografiach najważniejsze chwile z wyjątkowego dnia ślubu – Waszego ślubu.


Dominikwrażliwy fotograf, operator, montażysta.

Facet, z którym można porozmawiać o wszystkim – o sprzęcie fotograficznym, motoryzacji, muzyce, o dobrym kinie, kolorach, o psach i kotach,
o spacerach do lasu, o wózkach dla dzieci – po prostu świetny kumpel i rozmówca. Nie cierpi nudy, powtarzalności. Ceni profesjonalizm, nie uznaje półśrodków. W fotografii i filmie stawia na rozwój, poszukiwanie coraz lepszego spojrzenia.

AniaNiepoprawna romantyczka, spokojna, raczej cicha. Uwielbia malarstwo, ceramikę, fotografię krajobrazową, klimatyczne wąskie uliczki starych miasteczek, las, kamienie, mchy… Jeśli się czymś zajmuje, poświęca się temu w 100%.

W pracy zawodowej wzajemnie się uzupełniamy, motywujemy i inspirujemy. Obydwoje jesteśmy również grafikami, dlatego szczególną wagę przykładamy do dobrych kadrów, pięknych ujęć i obrazów. Chcemy by zarówno zdjęcia jak i filmy miały również artystyczne walory.
Mieszkamy na Śląsku, ale fotografujemy w całej Polsce. Posiadamy duże doświadczenie, potrwafimy pracować w każdych warunkach i niezależnie od miejsca opowiadamy zdjęciami i filmem wyjątkową historię o ludziach.