fbpx
Zuza_Mariusz_sesja_narzeczenska_-13

Zuza & Mario

Sesja narzeczeńska nad morzem

Zuza_Mariusz_sesja_narzeczenska_-11

Zuza & Mario

Sesja narzeczeńska nad morzem

Zuza_Mariusz_sesja_narzeczenska_-27

Zuza & Mario

Sesja narzeczeńska nad morzem

3 3

Romantyczna sesja narzeczeńska nad Bałtykiem

FILM & FOTOGRAFIA

primephoto

Najbardziej romantyczna sceneria do zdjęć z sesji narzeczeńskiej czy ślubnej jaką można sobie wyobrazić: słońce chowające się za bezkresem morza, rozświetlone ciepłym blakiem niebo, lekki szum wiatru we włosach, złocisty ciepły piasek pod stopami. Cisza, spokój. No i oni – zakochani. Trzymają się za ręce i wtuleni w siebie łapią ostatni promień bursztynu chowający się za horyzont.

Kto z Was nie chciałby się tam teraz przenieść? Złapać oddech, odpocząć, a przy okazji mieć wspaniałą pamiątkę fotograficzną! Nastrojowa i klimatyczna sesja nad naszym pięknym Bałtykiem marzyła nam się od dawna.

I w końcu udało się! Nad morze wybraliśmy się razem z Zuzą i Mariuszem, łącząc sesję narzeczeńską z kilkudniowym wypadem. I to był strzał w dziesiątkę! Udało się wszystko – pogoda była wspaniała, zachody słońca zjawiskowe! Podczas spacerów zrobiliśmy mnóstwo zdjęć, ale też wspaniale spędziliśmy czas i co równie ważne – nabraliśmy sił do dalszej pracy.

Podobają się Wam zdjęcia, które zrobiliśmy nad Bałtykiem? Marzy się Wam sesja narzeczeńska lub ślubna na naszym pięknym polskim morzem? Dajcie nam znać! I pamiętajcie, że sesja nad morzem to okazja nie tylko dla stworzenia wyjątkowej pamiątki, ale też złapania oddechu, wypoczynku, bo chyba nie ma nic lepszego dla duszy i ciała niż szum fal, lekka bryza i odgłosy mew

w tle.

NAPISZ DO NAS

ZADZWOŃ DO NAS

Zobacz nasze ulubione

FOTOGRAFIE

Kochamy miękkie naturalne i ciepłe światło, nasycone intensywne kolory

ZOBACZ WIĘCEJ

Chcesz pogadać? Zadzwoń!

Wolisz wysłać maila?

Zapraszamy do naszego biura

ul. Grunwaldzka 83, 43-600 Jaworzno