fbpx

11 czerwca, 2023

WESELE I ŚLUB VILLA LOVE CUDOWNE MIEJSCE NIEDALEKO KRAKOWA

primephoto

WESELE I ŚLUB PLENEROWY | VILLA LOVE KOŁO KRAKOWA

FILM & FOTOGRAFIA

Ślub i wesele w Toskanii? Pośród malowniczych pagórków i oblanych ciepłym słońcem winnic? Którzy narzeczeni o tym nie marzą? Dzięki jednemu niesamowitemu miejscu na południu Polski to marzenie przyszłych par młodych staje się rzeczywistością!

PARTNERZY

Film i fotografia: PRIMEPHOTO

Miejsce przyjęcia: Villa Love

Kwiaty: Bello Matrimonio

Foto: Bajkowe Śluby

Koordynacja: Katarzyna Michalska Wedding Planner

Tym miejscem jest Villa Love w Izdebniku koło Krakowa. W Villa Love można naprawdę poczuć się jak w prawdziwiej toskańskiej willi. Miejsce urzeka swoim pięknem, klimatem, położeniem i niezwykle ciepłą atmosferą, o którą z wielką starannością dba zawsze właścicielka – Aneta. Całość zaprojektowana jest w prawdziwie toskańskim stylu, który bardzo bliski jest naszemu sercu.

Szczególnie uwielbiamy przygotowania do ślubu odbywające się w Villa Love. Wtedy czas płynie tu wolniej, w powietrzu unosi się aromatyczny zapach włoskiego cappuccino, a my do woli i bez pośpiechu możemy rozkoszować się ciepłym światłem wpadającym przez okna!

Do południa gra świateł i cieni jest zachwycająca i doskonale podkreśla piękno florystycznych dekoracji, które są nieodłącznym elementem każdego wesela w Villa Love. Dla fotografa to czysta przyjemność! Bajeczne kolory kwiatów, ręcznie przygotowane papeterie z wyrafinowaną kaligrafią, stylowa zastawa stołowa, wszystkie detale dobrane są tu zawsze perfekcyjnie i indywidualnie dostosowane do każdego wesela. Podkreślone aurą ciepłego światła przywodzą nam na myśl wystawne bukiety malowane przez wielkich mistrzów włoskiego malarstwa barokowego. To właśnie bogactwo kolorów, niesamowite światło, przepiękny krajobraz „wlewający” się do wnętrza sprawia, że uwielbiamy tu fotografować, a każdy kolejne ujęcie i kadr zrobiony w Villa Love to uczta dla oczu!

Nie dziwi więc, że Edyta i Mateusz zakochani w tym miejscu, postanowili zorganizować tu swoje wesele. Krajobraz wokół

Villa Love jest niesamowity, kolory intensywne, atmosfera – zawsze wspaniała i wyjątkowa. Taki też był ich

plenerowy ślub – eksplodujący wręcz radością, miłością, kolorami i pięknem! Villa Love tonąca w zieleni wzgórz, otulona ciepłym, lekko zachodzącym już słońcem. Czy można sobie wyśnić bardziej romantyczne miejsce na wyznanie miłości

i wypowiedzenie „tak!”? Nalejcie więc sobie lamkę prosecco, dajcie się ponieść marzeniom i przenieście się do „włoskiej bajki” Edyty i Mateusza!

SHARE THIS STORY
Tutaj możesz zostawić swój komentarz
Dodaj komentarz