fbpx

Plenerowy ślub w Starym Tartaku | Klaudia & Jacek

3 stycznia, 2023
Witajcie, dzisiaj chciałbym Wam opowiedzieć o niezwykłym ślubie, który miał miejsce w Starym Tartaku. To miejsce urzeka pięknem natury, stawami i ptakami, a także zachwyca różnorodnością kolorów. Ale to nie wszystko, co czyniło tę uroczystość wyjątkową.

Para młoda, którą mieliśmy przyjemność poznać, to sędziowie piłkarscy, którzy nie tylko kochają swoją pracę, ale również piłkę nożną. Cały ich ślub był w stylizacji związaną z tym sportem. Od dekoracji sali, poprzez tort weselny aż po ubiór gości - wszyscy wpasowywali się w ten temat.

Podczas uroczystości, nie mogło zabraknąć nawiązań do piłki nożnej. 
Ale to nie tylko detale czyniły ten ślub wyjątkowym. Cała uroczystość odbyła się w pięknej scenerii, wśród drzew i stawów, które dodawały jeszcze więcej magii temu wyjątkowemu dniu. Ptaki, które latały nad głowami gości, dodawały jeszcze więcej uroku i spokoju, który był wyczuwalny w powietrzu.

Podsumowując, ten ślub był naprawdę wyjątkowy. Połączenie piękna przyrody, ptaków, stawów i różnorodności kolorów z pasją do piłki nożnej było nie tylko oryginalne, ale także piękne i spokojne. Życzymy Klaudii i Jackowi wiecznej miłości oraz wszystkim, którzy mieli okazję uczestniczyć w tym dniu, wspaniałych wspomnień na całe życie.
SHARE THIS STORY
Zostaw komentarz
Komentarz